مونتاژ برد اس ام دی

مزایای برون سپاری خدمات طراحی، تولید و مونتاژ برد اس ام دی

در عصر دیجیتال، تولید و استفاده از لوازم الکترونیکی  بیش از هر وقت دیگری مورد توجه قرار گرفته است. تقریبا تمام تجهیزات اطراف ما از یک برد الکترونیکی بهره می‌برند. اگر شما هم به دنبال تولید یک محصول جدید باشید ممکن است برای تولید تمام تجهیزات موردنیاز این حوزه را در اختیار نداشته باشید. این موضوع نگران کننده‌ای نیست. چرا که برون‌سپاری بخش‌هایی از کار در این صنعت کاملا رایج است. ما در این مقاله به بیان دلایل برون سپاری یکی از خدمات این حوزه که مونتاژ برد اس ام دی است می‌پردازیم.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد


دلایل برون‌سپاری تولید برد الکترونیکی و مونتاژ اس ام دی؛

# سرمایه خود را پس انداز کنید.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

شما میتوانید پولتان را پس انداز کنید. این یکی از بزرگترین مزایای برون سپاری به عنوان یک کارآفرین و استارتاپ است. اینکه شما در ابتدای کار تمام هزینه‌های مربوط به تجهیزات تولید برد الکترونیکی و دستمزد نیروهای این بخش را برای تولید برد الکترونیکی نخواهید بپردازید کاملا منطقی است. امروزه بسیاری از تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی این بخش از کار را برونسپاری می‌کنند.

شرکت‌های بسیاری در حال حاضر به ارائه‌ی خدمات چاپ و مونتاژ برد اس ام دی  می‌پردازند.


# زمان خود را صرف توسعه‌ی کسب و کارتان کنید.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

شما با برون‌سپاری تولید می‌توانید زمان بیشتری را صرف تحقیق و توسعه‌ی پروژه‌های خود کنید. تولید دغدغه‌های زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد.  وجود این دغدغه‌ها دلیل مهمی برای شکل‌گیری شرکت‌های بسیاری  در حوزه‌ی خدمات تولید بردهای اکترونیکی شده است. توصیه‌ی ما به تولیدکنندگان این حوزه برون‌سپاری تولید و تمرکز بر توسعه‌ی استراتژی‌های جدید بازاریابی برای افزایش میزان فروش محصولات است.


# یک محصول با کیفیت ارائه دهید.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات تولید با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات این حوزه هر روز در حال افزایش کیفیت خدمات خود هستند. این افزایش کیفیت تنها در شرایطی امکان‌پذیر می‌شود که تجهیزات در بروزترین حالت ممکن قرار گیرند.

برون‌سپاری تولید نه تنها منجر خواهد شد تا شما پول خود را پس انداز کنید بلکه منجر به تولید یک نمونه‌ی باکیفیت می‌شود. کیفیت برای موفقیت کسب و کار شما یک امر ضروری است. کیفیت خوب یا بد می‌تواند کسب کار شما یا رونق دهد و یا شکست!


چگونه می‌توانید یک شرکت معتبر ارئه‌دهنده‌ی خدمات تولید بیابید؟

اگر شما به‌عنوان یک تازه‌کار این حوزه به‌ دنبال یک تولیدکننده‌ی معتبر هستید با کمی سرچ در اینترنت می‌توانید با فعالان این بخش از صنعت به سادگی آشنا شوید. اما یکی از مهمترین ملاک‌های ارزیابی هر شرکت سطح استانداردهایی است که از آن بهره می‌برند. استانداردهای IPC یکی از معروف‌ترین استانداردهای این صنعت است که در سه سطح طبقه بندی می‌شوند. بالا بودن سطح استانداردهای یک شرکت معیار خوبی برای ارزش‌گذاری بر هر شرکت است.


جهت کسب اطلاع از استانداردهای IPC شرکت مرصا کلیک کنید.


خدمات تولید و مونتاژ برد اس ام دی شرکت مرصا

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ بردشرکت مرصا به‌عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات طراحی و تولید برد الکترونیکی در ایران، افتخار همکاری با بسیاری از تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی را دارد.

خدمات این شرکت در قالب طراحی انواع بردهای الکترونیکی، چاپ pcb و مونتاژ اس ام دی به صورت اتومات و مونتاژ dip به صورت نیمه اتومات می‌باشد. استانداردهای تولید این شرکت در سطح استانداردهای IPC2 است.

جهت کسب اطلاع از هزینه‌ها و شرایط طراحی و تولید برد الکترونیکی و مونتاژ اس ام دی با ما تماس بگیرید.


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.