یکی از خدمات ما برای تولید کنندگان صنایع الکترونیک تولید و مونتاژ برد است. تولید برد های الکترونیکی شامل تولید فیبر مدار چاپی (PCB) و مونتاژ برد می باشد. همچنین ما می توانیم قطعات و قاب محصول شما را با قیمتی بسیار مناسب تامین کنیم.

اگر شما یک شرکت فنی مهندسی هستید بهتر است تمرکز خود را بر روی طراحی و پشتیبانی محصول بگذارید، تولید و فروش محصولتان را به ما واگذار کنید.

 

اگر می خواهید تولید خود را در سطح انبوه و با کیفیت و قیمتی قابل رقابت در سطح جهانی تولید کنید، باید روش های سنتی را کنار گذاشته و با روش های بزرگان صنعت دنیا پیش بروید. در صورت تمایل به تولید انبوه محصولات خود در ایران یا چین، کافی است نقشه PCB و لیست قطعات را برای ما ارسال کنید تا کمترین قیمت تمام شده محصول را به شما پیشنهاد دهیم.

سفارش مونتاژ PCB

تولید انواع برد های PCB چند لایه از جنس های مختلف. برای تولید برد های ساده و تا دو لایه ما تولید در ایران را پیشنهاد می کنیم و برای برد های پیچیده و چندلایه اگر حجم سفارش بالا باشد تولید برد های شما را در چین انجام خواهیم داد. برای آشنایی بیشتر با روند تولید PCB می توانید به مقاله روش تولید PCB مراجعه نمایید. برای سفارش تولید PCB کافی است فرم زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل اطلاعات برای ما بفرستید. اگر سوالی داشتید با کمال میل پاسخگو شما خواهیم بود!

استعلام قیمت تولید PCB

سفارش قطعات

 اگر قصد تولید و مونتاژ برد به صورت انبوه دارید مسلما خرید قطعات از فروشندگان خرد داخلی به نفع شما نخواهد بود. ما می توانیم مستقیما از تولید کنندگان قطعات شما را تامین کنیم. برای سفارش قطعه باید شماره فنی دقیق آن را طبق دیتاشیت داشته باشید. برخی قطعات در بسته بندی های مختلف عرضه می شوند و برای مونتاژ اتومات باید نوع بسته بندی را نیز بدانید. برای سفارش قطعه فرم استعلام قیمت را پر نمایید و برای ما ارسال کنید. اگر سوالی داشتید حتما با مشاوران واحد تولید ما صحبت کنید.

سفارش تولید و مونتاژ برد

در تولید انبوه ، مونتاژ به کمک دستگاه مونتاژ SMD و لحیم کاری در کوره های مادون قرمز صورت می گیرد. برای کسب اطلاع کامل از چگونگی فرآیند مونتاژ مدارات الکترونیک به صورت صنعتی به این مقاله مراجعه کنید. ما توصیه می کنیم از قطعات SMD در طراحی های خود استفاده کنید. مونتاژ قطعات SMD در تعداد بالا بسیار مقرون به صرفه تر است. ما محصولاتی که عمدتا از قطعات smd تشکیل شده را در چین انجام می دهیم و تولید حجم کم و مونتاژ قطعات DIP را در ایران انجام می دهیم. شماتیک  و PCB مدار خود را برای ما بفرستید، مشاورین ما نکات بسیاری جهت کاهش هزینه تولید و مونتاژ به شما خواهند گفت.

قیمت مونتاژ برد

 

سفارش قاب

یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان نوپا، تامین قاب پلاستیکی برای محصولشان است. قالب های تزریق پلاستیک قیمت بسیار بالایی دارند و برای بسیاری از محصولات ریسک و هزینه سفارش قالب توجیه ندارد. ما بیش از 500 مدل قاب آماده برای شما تامین می کنیم بدون این که هزینه قالب بپردازید! قبل از سفارش قاب حتما این مقاله را نگاه کنید.می توانید برای دریافت کاتالوگ بروز محصولات ما درخواست خود را از همینجا برای ما ارسال کنید تا کاتالوگ و قیمت های مناسب این قاب ها را ببینید.

 

با ما خدمات مونتاژ smd و تولید برد مرصا آشنا شوید: