طراحی برد دزدگیر اماکن

چرا فروشندگان به دنبال طراحی برد دزدگیر اماکن هستند؟

درخواست طراحی برد دزدگیر اماکن در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته است. افزایش این نوع درخواست در مقایسه با درخواست های طراحی یا تولید انواع دوربین مداربسته یا درب‌های اتومات، ناشی از افزایش درخواست مصرف کنندگان نهایی این نوع محصولات است. علات این افزایش درخواست می‌تواند ناشی از افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به امکاناتی باشد که این نوع محصولات برای آنها فراهم می‌کند. ما در این مقاله سعی داریم با بیان برخی از این مزایا با ترغیب مصرف کننده نهایی به خرید چنین محصولاتی؛ فروشندگان را نیز به تولید داخلی این نوع محصولات ترغیب نماییم.

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکن


مزایای وجود دزدگیر اماکن؛

محافظت از اعضای خانواده

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکنحفظ امنیت اعضای خانواده همیشه اولویت اصلی هر سرپرست خانواده‌ای است. با توجه به مسائلی که در سالهای اخیر شاهد آن بوده‌ایم این امر به ویژه در مورد کودکان بسیار حائز اهمیت می‌باشد زیرا آنها آسیب پذبرترین افراد خانواده هستند و مراقبت از این قشر آسیب پذیر با توجه به سن و سالشان کمی مشکل است.


پیشگیری از سرقت های محله

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکن

سارقان خانه‌هایی را که دارای سیستم امنیتی هستند؛ برای سرقت مورد هدف قرار نمی‌دهند. حتی داشتن سیستم امنیتی باعث افزایش امنیت خانه های مجاور هم می‌شود؛ سرقت از منازلی که تحت کنترل هستند به شدت دشوار است. وجود دزدگیر در یک خانه می‌تواند برای کل محله امنیت ایجاد کرده و محیط زندگی تان را ایمن نماید.


حفاظت از خانه شما در زمان سفر

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکناگر شغل شما ایجاب می‌کند که دائما در سفر باشید؛ امنیت خانه مسلما یکی از نگرانی‌هایتان خواهد بود. این نگرانی برای همه افرادی که به سفر می‌روند ایجاد می‌شود. این موضوع حتی ممکن است به یک نگرانی دائمی برای شما تبدیل شود. زیرا زمان طولانی دور از خانه  هستید و حفظ امنیت آن از کنترل شما خارج است. وجود یک سیستم امنیتی می‌تواند باعث افزایش آرامش خاطر شما شده تا با خیال آسوده از سفر خود لذت ببرید.


هزینه های بیمه را پایین می آورد

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکنیکی از مزایای نصب یک سیستم اعلام سرقت که بیشتر افراد از آن غافل هستند کاهش چشمگیر هزینه‌های مربوط به بیمه  است. در برخی از شرکت‌های بیمه قوانینی مبنی بر کاهش هزینه‌های بیمه در صورت نصب سیستم‌های امنیتی در محل اتخاذ شده است. این موضوعی است که هنگام خرید یک دزدگیر اماکن باید مدنظر قرار دهید.


کاهش مصرف انرژی

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکن

ترکیب BMS و سیستم‌های امنیتی عاملی شده تا کاربران بتوانند علاوه بر مزایای یک سیستم اعلام سرقت از مزایای دیگری نیز بهره‌مند شوند. برخی از این سیستم‌ها با استفاده از کنترل PGM به مدیریت مصرف برق خانگی می‌پردازند.

به کمک این نوع تجهیزات شما می‌توانید از طریق تلفن همراه تجهیزات برقی منزل خود را روشن یا خاموش کنید. از سوی دیگر وجود ارتباط دو طرفه بین یک سیستم امنیتی و شما کمک می‌کند تا از اتفاقات غیر مترقبه‌ای همچون آتش سوزی و … پیش از افزایش خسارت مطلع شوید.


برای کسب اطلاعات در خصوص طراحی دزدگیر اماکن کلیک کنید.


ارائه خدمات طراحی برد دزدگیر اماکن

شرکت طراحی مدار, طراحی PCB, طراحی برد, طراحی برد الکترونیکی, طراحی برد دزدگیر اماکناگر شما یک توزیع کننده دزدگیر اماکن هستید و در فکر تولید محصولی با برند خودتان هستید توصیه می‌کنیم با شرکتی همکاری کنید که در این زمینه تجربه کافی را داشته باشد. تیم فنی شرکت مرصا با انجام پروژه‌ی مختلف در زمینه طراحی برد دزدگیر اماکن و طراحی انواع سیستم‌های BMS تجربه خوبی در این زمینه کسب کرده است. اگر به دنبال یک طراح برای طراحی برد دزدگیر اماکن یا خودرو می‌گردید کافیست درخواست خود را از طریق تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید.


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.