طراحی دزدگیر منزل

دزدگیر خانه

خانه، بزرگترین سهم از سرمایه هر فردی را به خود اختصاص می دهد. و حفظ امنیت آن در اولویت است. پیشرفت تکنولوژی BMS و خانه های هوشمند، منجر به افزایش این امنیت شده است. و شما می توانید برای حفاظت از فضای خصوصی منزل خود به انواع دزدگیرها و سیستم های امنیتی براحتی دسترسی داشته باشید. در ادامه به توضیح جزییات طراحی دزدگیر منزل می پردازیم.

شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی


طراحی دزدگیر منزل

وقتی بحث از امنیت اماکن می شود فکرها به سمت نصب دوربین، آژیر خطر و چشمی های تشخیص افراد می رود. تکنولوژی امنیتی در طول این سال ها پیشرفت های زیادی داشته است.

امروزه دزدگیرها با اتصال به چشمی ها و آژیرها به یک نمایشگر متصل شده و اطلاعات را به نمایش می گذارند. امکان جالبتر این دزدگیرها امکان ارتباط با تمامی دستگاه های هوشمند منزل است که قدرت کنترل این دستگاه ها را فراهم می کنند.

شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی

البته باید دقت داشته باشید سیستم امنیتی که تولید می کنید با  دستگاهی که در اختیار دارید سازگار باشد یعنی شما بتوانید به راحتی از طریق تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری که در اختیار دارید از طریق نمایشگر آن از مکان مورد نظر مطلع باشید.


جهت آگاهی از شرایط طراحی دزدگیر خودرو کلیک کنید.


نکات لازم جهت خرید دزدگیر

طراحی دزدگیر منزل و سیستم هشدار آن:

در طراحی دزدگیر منزل یکی از مهم ترین بخش های کار سیستم های هشداری آن است. این سیستم به چند صورت قابل طراحی است؛شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی

می توانید سنسورها را با توجه به حساسیت آنها به حرکت یا صدا انتخاب کنید. دقت در انتخاب سنسورها و اتصال آنها به آژیرهای شنیداری منجر می شود به اینکه هیچ فعالیت مشکوکی از چشم شما پنهان نماند


طراحی دزدگیر منزل و سنسور های آن :

در طراحی دزدگیر منزل اجزای مختلفی استفاده می شود مثل انواع سنسور، دوربین، آژیر خطر و صفحه نمایشگر و … که انتخاب و دقت هر یک از این اجزا با توجه به ابعاد منزل شما می تواند متفاوت باشد.شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی

دقت یک سیستم امنیتی با توجه به اجزای آن مشخص می شود. برای مثال: نصب سنسورهای درب و پنجره ، سنسورهای دتکتور  دود و گاز و … که بلافاصله به هنگام تولید مونوکسید کربن در فضا آژیرهای خطر را به صدا در می آورند و حتی اگر در خانه هم نباشید از طریق تلفن همراه از شما را از خطر آگاه می کند.


جهت اطلاع از شرایط طراحی انواع سیستم اعلام حریق کلیک کنید.


طراحی دزدگیر منزل شرکت مرصا :

شرکت مرصا در زمینه طراحی انواع مدارهای الکترونیکی و مهندسی معکوس پیچیده ترین نوع مدارها فعالیت می کند. تیم فنی مرصا با بهره گیری از دانش روز خود و تجربیات گذشته توانسته اند کارنامه ی درخشانی در این زمینه کسب کنند.

اگر شما یکی از واردکنندگان محصولات امنیتی هستید که نوسانات بازار، مسیر واردات را برای شما دشوار کرده است توصیه می کنیم یرای یکبار هم که شده شانس خود را برای تبدیل شدن به یک تولیدککنده ی بزرگ امتحان کنید. همین حالا سفارش طراحی خود را ثبت کنید.

 


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.