خدمات مونتاژ برد های الکترونیکی

ارائه خدمات مونتاژ برد به صورت پیشرفته

در این مقاله میخواهیم دلایلی که باعث می شود مشتریان به ما اطمینان کنند و کل پروسه تولید برد از طراحی برد الکترونیکی تا خدمات مونتاژ برد خود را به شرکت مرصا بسپارند؛ را بیان کنیم؛ بردمدارچاپی جزء پیشرفته ترین تکنولوژی های سیلیکونی است که به خدمت صنعت برق و الکترونیک آمده است. تیم جوان مرصا پیوسته درحال بروز کردن علم خود در این صنعت هستند تا مهارت های خود را برای پیچیده ترین پروژه های الکترونیکی بکار گیرند.سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, قیمت مونتاژ برد, مونتاژ اتومات

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, قیمت مونتاژ برد, مونتاژ اتوماتتیم فنی مرصا همواره به دنبال کسب مهارت های به روز و جدید است تا بتواند خدمات مونتاژ برد خود را بابالاترین کیفیت و در کمترین قیمت ممکن ارائه دهد.

و در این راستا علاوه بر ارائه خدمات مونتاژ SMD و DIP به مشتریان خود خدمات تولید انواع بردهای تک لایه و چندلایه را ارائه می دهد. تا مشتریان مرصا با خیال راحت تمام پروسه تولید برد الکترونیکی خود را به مرصا واگذار نمایند.


# برنامه ریزی دقیق و تحویل به موقع سفارشات

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, قیمت مونتاژ برد, مونتاژ اتومات

ما طبق برنامه ریزی که برای سفارشات  مشتریان خود در حوزه چاپ و مونتاژ برد انجام می دهیم می توانیم سفارش ها را در زمانی که تعهد داده ایم به دست مشتریان خود برسانیم. شما می توانید در هر زمان از شبانه روز به کمک ماشین حساب های آنلاین محاسبه ی قیمت چاپ و مونتاژ برد که در سایت مرصا قرار دارد قیمت تولید برد خود را محاسبه نمایید.سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, قیمت مونتاژ برد, مونتاژ اتومات

اگرچه نوسانات قیمت های بازار ثبات قیمت های ما را دچار چالش کرده است، اما باز هم می توانید قیمت ها را تا حدودی محاسبه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای محاسبه دقیق قیمت تولید بردهای الکترونیکی خود با بخش فنی مرصا ارتباط بگیرید.


سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, قیمت مونتاژ برد, مونتاژ اتومات

# تست کنترل کیفی :

با استفاده از سیستم های دقیقی که ما برای کنترل کیفی بردها ی مشتریان خود بکار می بریم از بابت کیفیت اطمینان می دهیم و مشتریان ما می توانید پروژه خود را به ما بسپارند.

بخش تولید مرصا طبق استانداردهای IPC تولیدات خود را انجام می دهد. و ذره ای از استانداردهای خود فاصله نمی گیرد. هدف ما افزایش رضایت مشتریان از کیفیت و هزینه های خدماتمان است. در نتیجه هر روز به دنبال راهکارهایی برای بهینه سازی هزینه های تولید هستیم.


خدمات شرکت مرصا :

شرکت مرصا ارائه دهنده ی خدمات مونتاژ برد اتومات و نیمه اتومات و خدمات طراحی و چاپ برد است که توانسته اطمینان بسیاری از تولیدکنندگان محصولات حوزه ی برق و الکترونیکی را به خود جلب نماید.

سفارش طراحی، چاپ و مونتاژ خود را همین حالا ثبت کنید با توجه به زمان و نوسانات قیمت بهتر است هرچه سریع تر با بخش فروش ما تماس حاصل کنید و سفارش خود را قطعی کنید که ما با برنامه ریزی دقیق سفارش شما را در نوبت قرار دهیم و در زمان مقرر برای شما آماده کنیم.


جهت آگاهی از قیمت ها و ثبت سفارش مونتاژ برد الکترونیکی خود کلیک کنید.


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.