مونتاژ برد LED

مونتاژ برد LED شرکت مرصا

استفاده از بردهای LED در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. مونتاژ اتومات برد LED انقلاب بزرگی در صنعت روشنایی ایجاد کرده است. شرکت مرصا به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات مونتاژ برد LED در ایران شناخته شده است و بسیاری از تولیدکنندگان صنعت روشنایی در این زمینه با ما همکاری می‌کنند. این همکاری‌ها باعث شده تا ما تجربه خوبی برای کمک به تکامل صنعت روشنایی کسب کنیم. تکنسین‌های مرصا در این زمینه تجربه زیادی دارند. ما با بکارگیری تکنولوژی SMT توانسته‌ایم محصولاتی با کیفیت ارائه کنیم. تکنولوژی مونتاژ مرصا حاصل تجربه‌ای است که طی چندین سال کسب کرده‌ایم و این باعث شده تا هم سرعت ما در مونتاژ LED بالا رود و هم محصولاتی با کیفیت به مشتریان خود تحویل دهیم.سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد


مونتاژ برد LED و درایور آن

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برددرایور از اصلی‌ترین اجزای تولید یک محصول LED می‌باشد. درایور خوب باعث می‌شود عمر LED طولانی‌تر شود و می‌تواند میزان شدت نور را کنترل کند. مونتاژ درایور برد led به دلیل استفاده از قطعات smd و dip به‌طور همزمان روی آن یکی از هزینه‌های قابل توجه برای تولیدکنندگان می‌باشد. مناسب ترین روض مونتاژ این نوع بردها استفاده از ویو سولدر است که همزمان هم قطعاتsmd و هم قطعات dip باعبور از آن مونتاژ می شوند.

امروزه درایورهای LED به دو صورت قابل استفاده می‌باشند یا بصورت آیسی روی برد LED نصب می‌شوند و یا به صورت یک برد مستقل تولید می‌شوند.


 LEDها چه مزایایی دارند؟

#راندمان انرژی بالا

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

LED ها نسبت به لامپ‌های قدیمی انرژی کمتری را برای تبدیل انرژی به نور صرف می‌کنند.در بین LEDها، LED نواری بیشترین کاربری را دارند.

#عمر طولانی LED

لامپ‌های LED در مقایسه با سایر مدل‌ها 6 برابر بیشتر عمر می‌کنند. طول عمر بالا LEDها باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مصرف‌کنندگان شده است.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

#کاربری در دمای پایین‌تر

برخلاف بقیه لامپ‌ها که نیاز به ولتاژ بالاتری در دمای پایینتر دارند؛ لامپ‌های LED در دماهای پایین هم به خوبی دمای محیط کار می‌کنند. امروزه از LED به وفور در محیط‌های با دمای پایین مانند یخچال‌ و فضاهای نگه‌دارنده مواد غذایی استفاده می‌شود.

#قابلت کنترل

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

به طور معمول لامپ‌های قدیمی با شدت نور یکسانی عمل می‌کردند. اما امروزه LED ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که قبلیت کنترل شدت نور را دارا می‌باشند.

#LED های رنگی

یکی از زیبترین مناظری که در زیباسازی محیط شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد نورپردازی است. بهره‌گیری از نورهای رنگی و ایجاد سایه روشن  جذابیت های فراوانی به محیط شهری داده است.

#عملکردسریعسفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

لامپ‌های کم مصرف که در گذشته بکار گرفته می‌شدند برای رسیدن به روشنایی کامل نیازمند زمان بیشتری بودند که این منزله اتلاف بیشتر انرژی بود. ولی LED به محض زدن کلید تمام شدت نور را از خود بروز می‌دهند.

#سایزهای مختلفLED

چراغ‌های LED در اندازه‌های مختلف برای بکارگیری برایکاربری‌های مختلف تولید می‌شوند. از LEDها می‌توان برای تزیین و طراحی محیط داخلی استفاده کرد.

#مقاوم و با دوام سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

LEDها با توجه به پوشش شیشه‌ای که اطراف‌شان را احاطه کرده در برابر ضربه و شکستن، نسبت به سایر لامپ‌ها مقاوم‌تر هستند. لامپ‌های LED معمولا بر روی یک برد آلومینیومی متصل بهم مونتاژ می‌شوند که این‌کار باعث می‌شود LED در برابر ارتعاشات مقاوم شود.

#بدون انتشار نور فرابنفش و با کمترین میزان مادون قرمزسفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد

عدم وجود اشعه‌ی فرابنفش و میزان کم اشعه‌ی مادون قرمز در لامپ‌های led موجب می‌شود که شما بتوانید از وسایل گران‌بهایی همچون فرش، آثار هنری و… و یا نمای ظاهری محل زندگی خود همچون سطوح رنگ‌آمیزی شده ی دیوارهای منزلتان که با تابش دائم نور فرابنفش و مادون قرمز دچار تغییر ماهیت می‌شوند محافظت کنید.


برای کسب اطلاع از سوالات متداول مشتریان در رابطه با شرایط و هزینه‌های مونتاژ LED کلیک کنید.


ارائه خدمات مونتاژ برد LED شرکت مرصا :

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ بردشرکت مرصا با توجه به تجربه‌ای که در حوزه‌ی تولید بردهای LED دارد توانسته تمامی خدمات چاپ و مونتاژ برد LED را به کمک جدیدترین تجهیزات این حوزه ارائه دهد. خدمات مرصا در زمینه‌ی تولید تجهیزات حوزه‌های مختلفی از جمله تولید تجهیزات روشنایی، پزشکی، لوازم برقی و…. ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه طراحی و تولید انواع بردهای LED و روشنایی و یا سایر بردهای الکترونیکی با همکاران واحد فنی مرصا تماس بگیرید.


در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.