مونتاژ LED مشهد

مرصا ارائه‌دهنده خدمات مونتاژ LED مشهد و سایر شهرهای ایران

LED یکی از جدیدترین اختراعات بشر است که بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. شما می‌توانید کاربرد LED را در بسیاری از لوازم اطراف خود از تلفن‌های همراه گرفته تا استندهای تبلیغاتی مشاهده کنید. امروزه استفاده از LED به دلیل ویژگی‌های قابل توجهی که دارد به سرعت درحال افزایش است. انواع LED در ابعاد بسیار کوچک و با مصرف انرژی پایین در صنایع مختلف بکار برده می‌شوند. طیف رنگی بسیار زیبای LEDها منجر شده تا برای زیباسازی محیط شهری از این تجهیزات استفاده شود. باتوجه به افزایش کاربری این محصول مرصا اقدام به ارائه‌ی خدمات مونتاژ LED مشهد و برای سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران نموده است.سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد led


آشنایی با لامپ LED

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد led

LED نوعی لامپ حالت جامد است که از دیود نورافشان برای روشنایی، استفاده می‌کند. این قطعات در ابتدا به عنوان چراغ قرمز رنگ در تجهیزات الکترونیکی کاربرد داشت و با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر مدل‌ها، عمر طولانی توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند. پرتوی نوری که توسط LED  ایجاد می‌شود ممکن است امواجی را از ماورابنفش تا مادون قرمز تشعشع کند. رنگ نوری که توسط LED ایجاد می‌شود به ماده‌ای بستگی دارد که از آن برای ساختن نیمه هادی و جریان موجود در آن استفاده می‌کنند.  LEDها انوع مختلفی دارند از جمله ledهای مینیاتوری، LEDهای توان بالا، LEDهای رنگی و …


عملکر چراغ LED

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد led

چراغ های LED مشابه لامپ‌های معمولی کار می‌کنند با این تفاوت که از لامپ‌های معمولی بسیار کوچکتر هستند و هیچ رشته‌ای ندارند. نور در لامپ‌های LED با حرکت الکتریسته در مسیر نیمه هادی ایجاد می‌شود. عبور جریان الکترون‌ها در نیمه هادی، در LEDها تابش الکترومغناطیسی ایجاد می‌کند. برخی از این پرتوهای الکترومغناطیسی به شکل نور مرئی تشعشع می‌کنند که برای ما قابل رویت هستند.


کاربری لامپ LED

در صنعت الکترونیک از لامپ‌های LED در چراغ راهنمایی و رانندگی، نمایشگرهای صفحه رایانه‌ها و مانیتورها، لامپ‌های اتومبیل و هر وسیله‌ی دیگری که نیاز به یک تجهیز روشنایی، ارزان و با عمر طولانی دارد استفاده می‌شود. از مهمترین موارد بکارگیری‌ LED در محیط‌هایی است که نیازمند تحمل درجه حرارت غیر معمول باشد مثل انواع یخچال فریزر. از دیگر موارد استفاده led برای زیباسازی درونی و بیرونی ساختمان‌هاست که امروزه به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و در نماسازی ساختمانها بکار گرفته می‌شود.


مزایای LED

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد led

  1. لامپ‌های LED به ولتاژ و جریان بسیار کمی برای روشن شدن نیاز دارند. (ولتاژ 1 تا 2 ولت و جریان 5 تا 20 آمپر)
  2. توان خروجی لامپ‌های LED کمتر از 150 وات است.
  3. زمان واکنش LEDها بسیار کوتاه است و فقط در حدود 10 نانو ثانیه می‌باشد.
  4. لامپ‌های LED نیاز به گرم شدن ندارند.
  5. سایز آنها کوچک و سبک است.
  6.  لامپ‌های LED در برابر شوک و لرزش مقاوم هستند.
  7. طول عمر بسیار بالایی دارند.

معایب  LED :

  • سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد ledمقدار کمی ولتاژ یا جریان اضافی میتواند به این نوع چراغ ها آسیب رساند.
  • لامپ‌های led نسبت به سایر مدل‌ها از پهنای باند گسترده‌تری برخوردار هستند.
  • دمای آن‌ها به توان خروجی تابشی و طول موج بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ی خدمات مونتاژ LED مرصا کلیک کنید


خدمات مونتاژ LED مشهد

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد ledشرکت مرصا واقع در مشهد یکی از فعالان صنعت برق و الکترونیک است؛ که توانسته با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید انواع بردهای الکترونیکی خدمات تولید و مونتاژ انواع بردهای الکترونیکی و بویژه برد led را ارائه دهد. چنانچه شمانیز قصد تولید برد led یا مونتاژ آن را دارید می‌توانید فایل‌های تولید خود را برای همکاران واحد تولید مرصا ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن هزینه‌ی تولید را برای شما محاسبه نمایند.

اگر فایل طراحی ندارید به هیچ وجه نگران نباشید همکاران واحد فنی ما طراحی بردهای شما را برعهده خواهند گرفت. با ما تماس بگیرید.


در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.