دستگاه مونتاژ مایکرونیک MY300

دستگاه مونتاژ مایکرونیک MY300 ، محصولی از شرکت مایکرونیک (Mycronic) است که یکی از بهترین و پیشرفته ترین شرکت های تولید کننده دستگاه های مونتاژ SMD یا Pick-and-Place می باشد. اجازه دهید توضیح کوتاهی درباره این مجموعه داشته باشیم و در ادامه مطلب به معرفی و بررسی دقیق تر این محصول جدید و فوق العاده بپردازیم.

همچنین در نظر داشته باشید شرکت مرصا آماده ارائه هرگونه خدمات مونتاژ قطعات SMD و DIP می باشد. ما در مرصا با بهره گیری از جدیدترین و بهترین دستگاه های Pick-and-Place، مونتاژ بردهای الکترونیکی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد. برای سفارش مونتاژ بردهای الکترونیکی خود می توانید از طریق زیر اقدام نمایید.

pick and Place, برد الکترونیکی SMD, خدمات مونتاژ SMD, دستگاه مونتاژ SMD, سفارش خدمات SMD, ماشین SMT, ماشین مونتاژ SMD, مونتاژ SMD

درباره شرکت مایکرونیک

مایکرونیک برندی مشهور در زمینه تولید دستگاه های مونتاژ قطعات SMD است. این شرکت شهرت خود را با ساخت دقیق ترین و پیشرفته ترین دستگاه های مونتاژ به دست آورده است. مایکرونیک با ارائه محصولات خود به شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیک و نمایشگر باعث شده این مجموعه ها در طول زمان بتوانند به صورت رقابتی، سود آور و مرتبط با یکدیگر فعالیت کنند.

دفتر مرکزی مایکرونیک در سوئد واقع شده است ولی به صورت گسترده و جهانی در حال فعالیت استو مایکرونیک در بیش از 50 کشور دنیا توزیع کننده و نمایندگی دارد. این برند به پشتوانه 40 سال تجربه و وسعت کاری ادعا دارد که درک عمیقی از بازار بدست می آورد و می تواند سریعتر از سایر رقبا به نیاز همه مشتریان خود پاسخ دهد.

مجموعه های بسیار متنوعی از محصولات مایکرونیک بهره می برند برای مثال می توان به صنایع خودرویی، تجهیزات پزشکی و الکترونیکی، صنایع نظامی، تولید کنندگان صفحه نمایش ها، ارائه دهنده های خدمات مونتاژ قطعات الکترونیکی و غیره اشاره کرد.

معرفی دستگاه مونتاژ مایکرونیک MY300

pick and Place, برد الکترونیکی SMD, خدمات مونتاژ SMD, دستگاه مونتاژ SMD, سفارش خدمات SMD, ماشین SMT, ماشین مونتاژ SMD, مونتاژ SMD

مایکرونیک شعار “بردهای بیشتری را در فضای کمتر مونتاژ کنید !” را برای معرفی این محصول ارائه کرده است. مایکرونیک ادعا می کند که با دستگاه Pick-and-Place MY300 شما قادر خواهید بود در فضای کمتر، مونتاژ تعداد برد الکترونیکی بیشتری را انجام دهید. به راحتی و بدون هیچ زحمتی می توانید ظرفیت این دستگاه را در محدوده ظرفیت کامل تا یک ورق (Batch)، تنظیم کنید.

با MY300 طیف وسیع تری از قطعات را بدون قربانی کردن کیفیت می توانید مدیریت کنید. در خصوص دیگر امتیاز های این دستگاه SMT، میتوان به ارائه موجودی دقیق قطعات و قابلیت ردگیری کامل و جداگانه تا شماره سریال هر PCB اشاره کرد.

MY300 یک دستگاه مونتاژ SMD است که سطح دیگری از دقت و انعطاف پذیری را در سرعت بالا، ابعاد کوچک و فرمتی هوشمند ارائه می دهد.

مزایای کلیدی

  • تکنولوژی فیدر Agilis
  • مدیریت دقیق قطعات
  • بسته نرم افزاری قدرتمند

MY300: مدیریت قطعات و اطلاعت در مونتاژ

در محیط پویای محصولات الکترونیکی امروزی، دیگر حجم و زمان چرخه مونتاژ دستگاه Pick-and-Place از اهمیت زیادی برخوردار نمی باشد. چون این موضوع دیگر عامل محدود کننده در خط مونتاژ نیست بلکه تعداد بردهای الکترونیکی که هر روز تولید می کنید عمدتاً به توانایی شما در مدیریت کارآمد قطعات و اطلاعات خط بر می گردد. به کمک این دستگاه فوق العاده تطبیق پذیر و توانمند شما به آسانی بر این پیچیدگی مسلط خواهید شد.

MY300: حجم بیشتر مونتاژ، زحمت کمتر

سیستم قدرتمند مدیریت موجودی قطعات MY300، نقش ستون فقرات این دستگاه Pick-and-Place عالی را بازی می کند. در کنار تکنولوژی پیشرفته فیدرها و انبار خودکار قطعات، ما ردیابی کامل قطعات و راهنمایی کامل اپراتور بدون نیاز به یک ورق کاغذ را داریم. نتیجه این ترکیب مبتکرانه، اطمینان بسیار بالا از بارگذاری صحیح قطعات در ماشین با کمترین نیروی کار انسانی است که نظر هر تولیدکننده یا ارائه دهنده خدمات مونتاژ SMD را به خود جلب می کند.

MY300: تفکر مشتری محور در همه جا

تفکر مشتری محور و کاربرپسند برند مایکرونیک فقط به عملکرد فیزیکی دستگاه محدود نمی شود. مایکرونیک اعتقاد دارد که این تفکر در تمام قسمت ها باید اعمال شود. بنابراین در بخش نرم افزاری نیز دست به کار شده است. در بسته نرم افزاری کاربرپسند (user-friendly) مهم نیست که شما برنامه ریز، مهندس، مدیر انبار یا اپراتور دستگاه هستید، شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند به بروز ترین اطلاعت مورد نیاز خود دسترسی دارید.

pick and Place, برد الکترونیکی SMD, خدمات مونتاژ SMD, دستگاه مونتاژ SMD, سفارش خدمات SMD, ماشین SMT, ماشین مونتاژ SMD, مونتاژ SMD

TEMA SpA یکی از مشتریان شرکت مایکرونیک

چالش:

مجموعه ایتالیایی TEMA SpA که در زمینه ساخت و تولید تجهیزات الکترونیکی فعالیت می کند در مواجه با بازار رقابتی موجود به این نتیجه رسید که باید برای آینده خود سرمایه گذاری کند. مشتریان این شرکت خواستار محصولات سفارشی تر و تحویل به موقع بودند که دست یابی به این شرایط چالش جدیدی را به وجود آورده بود. در آن زمان TEMA فاقد یک راه حل کارآمد برای مونتاژ قطعات SMD محصولات خود بود که هم دارای عملکرد بالایی باشد و هم در محیطی با تنوع مختلف محصول قابل استفاده باشد.

راه حل:

دو خط هم افزایی مایکرونیک به همراه نرم افزار قدرتمند به ستون فقرات راه حل مونتاژ برای TEMA تبدیل شدند. TEMA از بسته APM مایکرونیک برای آماده سازی آسان داده ها، توالی کارها، متعادل سازی خطوط و بهینه سازی فیدر ها استفاده می کند. اما در مدیریت مواد و قطعات است که SW مایکرونیک با ارائه بارگذاری سریع فیدر، مکان یابی، مدیریت دقیق انبار و تامین دوباره قطعات، بیشترین ارزش را به سیستم اضافه می کند.

نتیجه:

بازده بهره برداری از تجهیزات مونتاژ SMD شرکت TEMA درصد قابل توجهی بین 80 تا 90 درصد است. که این بازده فوق العاده تنها با دو پرسنل تولید، یک اپراتور خط و یک نیرو آماده سازی پروژه های جدید محقق شده است. با اتصال سیستم SW مایکرونیک به انبارهای و سیستم ERP مجموعه TEMA، کنترلی کامل بر موجودی قطعات، محل و سفارش مجدد آنها، فراهم گردید.

مشخصات دستگاه مونتاژ SMD سری MY300 مایکرونیک

 

MY300 HX DX SX LX EX
Rated speed (cph) 45 000 40 000 24 000 16 000 11 000
Max feeder count (8mm tape) 160 224 192 192 160
Chip Accuracy @ Cpk=1.33 (µm) 50 50 50 75 50
Max board size (mm) 640 x 510 640 x 510 640 x 510 640 x 510 640 x 510

 

 


با ما تماس بگیرید

pick and Place, برد الکترونیکی SMD, خدمات مونتاژ SMD, دستگاه مونتاژ SMD, سفارش خدمات SMD, ماشین SMT, ماشین مونتاژ SMD, مونتاژ SMD

در خرید و واردات دستگاه مونتاژ SMD حتما از وارد کننده های تخصصی کمک بگیرید. از افرادی که دارنده این دستگاه ها هستند و آنها استفاده می کنند مشاوره بگیرد زیرا مشکلات آن ها آگاهی دارند. کسانی که صرفا وارد کننده یا فروشنده باشند ریسک بالایی برای شما به حساب می آیند. شرکت مرصا در این مسیر آماده ارائه مشاوره برای خرید این تجهیزات به شما بزرگواران می باشد.