پارامترهای انتخاب تولیدکننده pcb

چند سوال مهم که هنگام انتخاب تولیدکننده pcb باید در نظر داشته باشید:

هنگام انتخاب یک تولیدکننده pcb، تجهیزات کارگاه تولید pcb تنها نکته ای که باید مدنظر قرار دهید نیست!!! اگرچه تجهیزات و کیفیت تولید بسیار حائز اهمیت است اما در این مقاله موارد دیگری را مطرح می کنیم که در هنگام انتخاب یک تولیدکننده pcb باید مدنظر قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcb


# آیا تولیدکننده ای که انتخاب کرده اید تمام نیازهای شما را برآورده می کند؟

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcb

در زمان انتخاب یک تولیدکننده pcb باید دقت داشته باشید که آیا این تولیدکننده توانایی برطرف کردن تمام نیاز های شما را دارد به ویژه در زمانی که بخواهید در تیراژ بالا تولید داشته باشید. ممکن است تولیدکننده ای که در مراحل ابتدایی طراحی با آن کار نمونه سازی را انجام دهید از تجهیزات لازم برای تولید انبوه برخوردار نباشد. و نتواند کیفیت مدنظر شما را تامین کند.

اگر تولید بردهای شما باید با روش خاصی انجام شود، حتما این مسئله را با تامین کننده ی خود در میان بگذارید. زیرا که ممکن است تجهیزات مورد نیاز چاپ آن روش را نداشته باشد.

از سمت دیگر ممکن است برد شما نیاز به تکنولوژی چندان پیچیده ای نداشته باشد و بتوانید با یک تولیدکننده ای که تجهیزات متناسب برد شما را دارد با قیمت مناسب تری کار کنید.


# سابقه کار و حوزه فعالیت تولید کننده pcb

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcb

برای تولید محصول خود به دنبال تولیدکننده ای بروید که در حوزه کار شما سابقه ی بیشتری داشته باشد در این صورت شما اطمینان پیدا خواهید کرد که پروژه شما را با دقت بیشتری انجام می دهد؛

ولی این را نیز درنظر داشته باشید که قیمت های تولیدکنندگانی با سابقه کار بیشتر کمی بالاتر از تولیدکنندگان جدیدتر است. اگر فرد ریسک پذیری هستید می توانید با یک تولیدکننده جدید با قیمت کم تر همکاری کنید و ادامه ی همکاری خود را منوط به رضایت از کیفیت کارش کنید.


#تجهیزات متناسب تولید برد شما

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcbاز آنجا که تولیدکنندگان pcb از تجهیزات متفاوتی برای تولید pcb استفاده می کنند بهتر است در مورد تجهیزات موردنیاز تولید برد خود از تامین کننده خود سئوال کنید تا مناسب ترین تجهیز مطابق کیفیت مدنظر خود را کسب کنید نه بیشتر و نه کمتر. باید دقت داشته باشید که نوع دستگاه بر کیفیت تولید آن تاثیرگذار است . شرکت مرصا از بروز ترین دستگاه ها برای چاپ و مونتاژ pcb استفاده میکند زیرا در همه حال کیفیت و رضایت مشتری برای ما مهمتر است .


#تولید کننده ی مورد اعتماد شما

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcb

ترسی که بعضی از تولیدکنندگان تازه کار تجهیزات الکترونیکی از تامین کنندگان بردهای خود دارند، افشا طرح های محصولات تولیدی آنها است.

اگر شما نیز چنین نگرانی دارید بهتر است به دنبال شرکت هایی باشید که در رزومه ی خود تجربه ی تولید بردهای انواع شرکت های بزرگتر را دارند. اینگونه شما می توانید مطمئن شوید که اعتبار آن تولیدکننده در حدی بوده است که شرکت های بزرگ با آنها کار کنند.


شرکت مرصا تولید کننده pcb در ایران:

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, چاپ برد الکترونیکی, سفارش مدارچاپی, قیمت چاپ pcb

شرکت دانش بنیان مرصا با دارا بودن سابقه ای چندین ساله در زمینه ی طراحی و تولید انواع بردهای الکترونیکی موفق شده است اعتماد تولیدکنندگان بسیاری در این حوزه را به خود جلب کند. ما طراحی و تولید محصولات مختلف با برندهای مختلفی را در رزومه ی خود به همراه داریم و این یکی از بزرگتربن افتخارات ماست. چناچه تمایل دارید از هریک از خدمات شرکت مرصا در حوزه های طراحی برد الکترونیکی، چاپ برد و مونتاژ dip و smd اطلاع پیدا کنید می توانید با همکاران واحد فنی مرصا تماس حاصل فرمایید.


جهت استعلام قیمت آنلاین چاپ برد الکترونیکی کلیک کنید.


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.