قیمت فروش بازوی رباتیک صنعتی

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان تمایل به مکانیزه کردن خطوط تولیدی خود دارند و حتی درصدد تمام مکانیزه کردن خطوط سنتی خود هستند. سرعت و دقت بالای ربات ها به نسبت انسان ها بویژه در کارهای تکراری، از عواملی است که تولیدکنندگان را به این سمت هدایت کرده است. ما نیز با توجه به سوال های مکرر مشتریان اقدام به انتشار مقالاتی در حوزه ی رباتیک کرده ایم تا اطلاعات مشتریان را، قبل از ثبت سفارش فروش بازوی رباتیک صنعتی افزایش دهیم.


سفارش و هزینه ی ربات های صنعتی

تولیدکنندگان با توجه به بودجه و نوع نیازشان اقدام به خرید ربات مورد نظرشان می کنند. اولین روش سفارش یا خرید رباتی است که یا با توجه به نیاز شما طراحی و تولید می شود و یا شرکتی آن را تولید کرده و شما از آنها خرید می کنید.سفارش ماشین سازی, طراحی و ساخت رباتهای صنعتی, قیمت فروش بازوی رباتیک

این ربات ها به همراه کنترلر آن از 50,000 تا 80,000 دلار هزینه دارد. بسته به نوع کار ربات ممکن است لوازم جانبی متفاوتی با آن استفاده شود، در این حالت هزینه بازوی رباتیک صنعتی 100,000 تا 150,000 دلار تغییر می کند.


سفارش و هزینه ربات های تعمیری

سفارش ماشین سازی, طراحی و ساخت رباتهای صنعتی, قیمت فروش بازوی رباتیک

اگر محدودیت های هزینه ای دارید می توانید به سراغ ربات های دسته دوم بروید. خرید و فروش ربات های دسته دوم در کشورهای دیگر کاملا مرسوم است. این ربات ها برای راه اندازی مجدد نیاز به تعمیر و بازسازی دارند اما در نهایت نسبت به ربات های جدید برای شما ارزان تر در می آیند. بطور معمول ربات های دسته دوم؛ نصف قیمت ربات های جدید در می آیند. ربات های موجود در بسیاری از خطوط صنعتی شرکت های ایرانی بیشتر از این نوع ربات ها هستند.

هزینه تقریبی ربات های دسته دوم بین 25.000 تا 40.000 دلار است و هزینه ی ربات هایی با امکانات نرم افزاری بیشتر حدودا 50.000  تا 75.000 دلار است .


آیا قیمت ربات های صنعتی به تولید کنندگان آن وابسته است ؟سفارش ماشین سازی, طراحی و ساخت رباتهای صنعتی, قیمت فروش بازوی رباتیک

تولید کنندگان می توانند فروش بازوی رباتیک صنعتی را با قیمت های متفاوتی ارائه دهند که قیمت آنها با توجه به نوع لوازم جانبی و برنامه های نرم افزاری که برای تولید آن بکار می برند محاسبه می شود .

تیم فنی مرصا با ارائه ی خدمات طراحی و تولید خطوط رباتیک با شرایط ویژه سعی در افزایش کیفیت صنعت ایران دارند. مرصا با درنظر گرفتن شرایط مشتریان خود و بهره گیری از ایده های جدید و طراحی بر مبنای کم ترین هزینه، رباتهای صنعتی را به مشتریان خود ارائه می دهد .


مهمترین عامل تعین کننده قیمت فروش بازوی رباتیک صنعتی

تعیین قیمت ربات بستگی به نوع درخواست مشتری دارد؛ برای محاسبه قیمت؛ بسته به برنامه های کاربردی ربات، و نیازهای فضای کاری ربات و لوازم جانبی که در ساخت آن استفاده می شود تولید کنندگان قیمت ربات را محاسبه می کنند.

در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت مکانیزه کردن خطوط تولید و شرایط فروش بازوی رباتیک صنعتی مورد نظر خود با واحد فنی شرکت مرصا تماس بگیرید.

سفارش ماشین سازی, طراحی و ساخت رباتهای صنعتی, قیمت فروش بازوی رباتیک


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.