مونتاژ اتومات برد نمونه

خدمات مونتاژ اتومات برد نمونه و تعداد کم

به عنوان یکی از فعالان حوزه الکترونیک حتما می‌دانید که پس از ساخت نمونه اولیه برد الکترونیکی، گام بعدی مونتاژ قطعات است. نوع مونتاژ باتوجه به پیچیدگی نمونه اولیه، تعداد قطعات مورد استفاده و… مشخص می‌شود. در بسیاری از موارد تنها راه پیش روی افراد مونتاژ به صورت دستی است. اگرچه ممکن است مونتاژ دستی ایده‌ی خوبی باشد اما این کار در بلند مدت از نظر کارایی و هزینه به صرفه نخواهد بود. به خصوص زمانی که تعداد بردها بیشتر از 5 عدد باشد ریسک کار بالا می‌رود با کوچکترین خطا در مونتاژ ممکن است کل بردهای شما غیر قابل استفاده شوند. شرکت مرصا برای جلوگیری از این خطاها خدمات مونتاژ اتومات برد نمونه را ارائه کرده است.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ برد


یک ذهنیت غلط در مورد مونتاژ اتومات برد نمونه

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ بردیکی از دلایلی که افراد به مونتاژ دستی رو می‌آورند به دلیل پرداخت هزینه کمتر است. از قدیم در ذهن مردم جا افتاده است که مونتاژ دستی برای نمونه‌سازی بصرفه‌تر است به همین دلیل اکثرا سفارشات تعداد کم را هم به صورت مونتاژ دستی ثبت می‌کنند. در حالیکه این ذهنیت کاملا اشتباه است.

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ بردعلت بالا بودن هزینه ی مونتاژ اتومات به دلیل هزینه‌ی استنسیل آن است. که برای هر مدل برد نیاز به یک استنسیل دارید. شرکت مرصا با بهره‌گیری از دانش و خلاقیت تیم جوان خود توانسته به راهکاری برای کاهش این هزینه‌ی اولیه دست یابد. در حال حاضر ما توانسته‌ایم با ارائه خدمات مونتاژ اتومات برد نمونه رضایت بسیاری از مشتریان خود در این بخش را هم فراهم آوریم. ما با صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی مشتریان خود کیفیت بالا و کاهش خطا را برایشان به ارمغان آوریم.


برای کسب اطلاع از روند مونتاژ بردهای الکترونیکی کلیک کنید.


خدمات مونتاژ شرکت مرصا

سفارش مونتاژ برد, شرکت مونتاژ برد, قیمت مونتاژ dip, قیمت مونتاژ smd, مونتاژ اتومات, مونتاژ بردشرکت مرصا به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات مونتاژ بردهای الکترونیکی با بهره‌گیری از دانش تیم جوان خود توانسته خدمات مونتاژ اتومات برد نمونه و مونتاژ اتومات در حجم بالا را در یک مجموعه ارائه دهد.

بسیاری از فعالان حوزه‌ی برق و الکترونیک در ایران از مشتریان مرصا هستند و از خدمات ما استفاده می‌کنند. هدف ما جلب رضایت مشتریانمان است و در این راستا هر روز در تلاشیم تا بتوانیم با اتکا به دانش نیروی جوان خود تمامی نیازهای این حوزه را برطرف سازیم.

 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.