شرایط ویژه چاپ PCB در شیراز

چاپ PCB در شیراز

 چاپ PCB در شیراز – ارسال رایگان

شرکت مرصا با افتخار اعلام می دارد از تابستان سال 1397 طرح های ویژه سفارشات شهرستان را برای مراکز استان شروع می کند. با توجه به دغدغه بسیاری از شما مشتریان گرامی چاپ PCB در شیراز  نسبت به هزینه های حمل و نقل و ارسال به این شهر و دیگر شهرستان های استان فارس،  از این پس هزینه ارسال سفارشات تولید انبوه تا شهر شیراز رایگان خواهد بود.

لازم به ذکر است صرفا تولیدات انبوه سفارش PCB مشمول این طرح بوده  و حجم بیشتر از یک متر مربع را شامل می شود.

PCB شیراز, برد مدار چاپی, چاپ PCB در شیراز, سفارش PCB, سفارش مدارچاپی

حمل رایگان در شیراز

نظر به حجم بالای تقاضای چاپ PCB و خدمات مونتاژ برد در شیراز، شرکت مرصا تمایل به جذب نمایندگی و تاسیس دفتر فنی خود تا پایان سال 1397 در استان فارس دارد. همکاران گرامی مستقر در استان فارس جهت بهره مندی از قیمت همکار ضمن معرفی خود می توانند از قیمت های همکاری بهره مند گردند.

PCB شیراز, برد مدار چاپی, چاپ PCB در شیراز, سفارش PCB, سفارش مدارچاپی

درباره ما:

شرکت دانش بنیان مرصا مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد، ارائه دهنده خدمات برون سپاری تولید محصولات برق و الکترونیک شامل طراحی مدار، تولید برد های مدار چاپی و مونتاژ اتومات بوسیله تجهیزات مونتاژ SMD می باشد. در صورت تمایل به اخذ نمایندگی شرکت مرصا برای چاپ PCB در شیراز می توانید از طریق ایمیل شرکت با ما در تماس باشید.

 

“به امید ارائه هرچه بهتر خدمات تولید برد مدار چاپی به تمام شهر های ایران”

 

 

جهت سفارش و ارتباط با کارشناسان ما تماس بگیرید:

PCB شیراز, برد مدار چاپی, چاپ PCB در شیراز, سفارش PCB, سفارش مدارچاپی

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.