طراحی تابلو تبلیغاتی هوشمند با امکان کنترل از راه دور

استفاده از تابلو تبلیغاتی  هوشمند

تکنولوژی تابلو تبلیغاتی  هوشمند را می توان به عنوان انقلابی در تبلیغات فضای شهری بشمار آورد. این بیلبوردها به تبلیغ کنندگان توانایی ارتباط آسان با مشتریان را می دهد و مزایای بسیاری نسبت به تبلیغات کاغذی دارند.بنابراین در این راستا شرکت مرصا طراحی تابلو تبلیغاتی هوشمند را هم با توجه به ایده های بر عهده خواهد گرفت.

آژانس های تبلیغاتی به کمک این بیلبوردها می توانند تبلیغات مشتریان خود را در هر مکانی، با توانایی برنامه ریزی پخش تبلیغات از راه دور ارائه دهند. طراحی تابلو تبلیغاتی  هوشمند به گونه ای انجام شده است که در هر مکانی توانایی پخش تصاویر و ویدئو های کاملا متحرک، را داشته باشند.شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی


طراحی تابلو تبلیغاتی  هوشمند

شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکی

هدف واحد طراحی مرصا ارائه ی راهکارهای مدیریت شده ی مهندسی برای انجام تمام پروژه ها و ایده های مشتریان است. در این راستا پشتکار تیم فنی مرصا که متشکل از جوانان با تجربه است همواره راهگشای فنی ترین و پیچیده ترین پروژه های این تیم بوده است. طراحی تابلوهای تبلیغاتی هوشمند یکی دیگر از این ایده ها ست که تیم مرصا با تکیه بر دانش فنی خود آن را به سرانجام رسانده است.

با توجه به بالا بودن هزینه های تبلیغات شهری؛ زمان، مهم ترین عنصر در این کار محسوب می شود. تیم مرصا با طراحی تابلو تبلغاتی هوشمند که قابلیت کنترل از را دور بوسیله ی تلفن همراه را دارا می باشد. توانسته عنصر حیاتی زمان را تحت کنترل در آورد. کنترل از راه دور این اجازه را به شما می دهد که به طور مداوم بر برنامه ها تبلیغات شهری نظارت داشته باشید. از مهمترین مزایای این سیستم توانایی تشخیص سریع هر گونه مشکلی در روند پخش تبلیغات است. که به حداقل رساندن اختلال در ارائه خدمات را فراهم می سازد..


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی و ساخت اینه هوشمند و ردیاب خودرو کلیک کنید.


خدمات فنی مهندسی مرصا

شرکت طراحی مدار, طراحی برد الکترونیکیهدف مرصا ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و کسب رضایت صد در صدی مشتریانش است. دراین راستا اقدام به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به حوزه ی برق و الکترونیک ازجمله طراحی انواع بردهای الکترونیکی و تولید آن کرده است. ما با تکیه بر دانش فنی تیم جوان خود توانسته ایم به عنوان یک شرکت دانش بنیان مجوز فعالیت در مرکز تحقیق و توسعه ی دانشگاه فردوسی را بدست آوریم.

شما می توانید برای هر ایده ای که در این حوزه در ذهن دارید؛ هرچقدر هم دور از ذهن، با ما در میان بگذارید. تیم طراحی مرصا با ارائه ی مشاوره و راهکارهای فنی شما را راهنمایی خواهند کرد. منتظر تماس شما هستیم تا سفارش طراحی خود را ثبت کنید .


در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.