کنترل وسایل برقی با موبایل از طریق Wifi

کنترل وسایل برقی با موبایل و ویژگی های آن

اگر شما به دنبال تجهیزی برای کنترل وسایل برقی با موبایل هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید. یکی از بیشترین سفارشات واحد طراحی مرصا مربوط به بردهای کنترلر تجهیزات برقی از طریق موبایل است. این برد به منظور نظارت و کنترل لوازم برقی طراحی شده و از طریق اپلیکیشن موبایل قابل کنترل است.کنترل رله با وای فای, کنترل لامپ با wifi, کنترل لوازم برقی با موبایل, کنترل وسایل برقی با اندروید

از ویژگی های دیگر این پروژه قابلیت کنترل انواع خروجی های این مدار از طریق اینترنت است. که از  پروتکل TCP و HTTP برای ارتباط با اینترنت استفاده شده است. که از این طریق می توان یک برد چند کاناله را با نرم افزار کنترل کرد. این امکان باعث می شود شما از هرجای دنیا به سادگی بتوانید تجهیزات برقی خود را کنترل کنید.

کنترل رله با وای فای, کنترل لامپ با wifi, کنترل لوازم برقی با موبایل, کنترل وسایل برقی با اندروید

شما میتوانید با استفاده از خدمات واحد طراحی مرصا تمامی وسایل برقی  اطراف خود از جمله (انواع مانیتور های هوشمند، تلویزیون، سیستم های روشنایی، لوازم خانگی برقی، دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و کارگاهی و ….) را از طریق موبایل مدیریت کنید و هر زمان که بخواهید وسایل برقی خود را روشن یا خاموش کنید.


کنترل وسایل برقی باموبایل در صنعت :

کنترلرهای Wifi  همچنین می توانند راه حل مناسبی برای کنترل تجهیزات صنعتی باشند. این کنترلرها با اتصال به FTP قدرت کنترل تجهیزات صنعتی کارخانه ها را از طریق تلفن همراه فراهم می کند. 

امروزه کنترلرهای Wifi با قابلیت پشتیبانی از انواع سیستم عامل های اندروید و ios، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های کنترلرهای Wifi؛ توانایی آن در دریافت و ارسال هر دو نوع ورودی های آنالوگ و دیجیتال است.

کنترل رله با وای فای, کنترل لامپ با wifi, کنترل لوازم برقی با موبایل, کنترل وسایل برقی با اندروید

این کنترلرها از یک سو توانایی اتصال مستقیم به تجهیزات برقی برای روشن یا خاموش کردن هر وسیله را دارند و از سوی دیگر با اتصال به انواع سنسورها توانایی کنترل تجهیرات برقی را دارا می باشند. 

برای مثال  شما با این سیستم هم توانایی قطع و وصل سیستم گرمایش و سرمایش محیط خود کارگاه را خواهید داشت و هم توانایی افزایش یا کاهش دمای محیط را.


 کنترل وسایل برقی با موبایل از طریق اینترنت

تیم طراحی مرصا علاوه بر استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی و ios برای استفاده از کنترلر Wifi؛ از اینترنت هم برای آسانتر شدن کار با این سیستم بهره گرفته است. درنتیجه مرصا توانسته سیستم هایی کاربردی تر، گسترده تر و قابل اطمینان تر برای مشتریان خود طراحی و تولید کند.کنترل رله با وای فای, کنترل لامپ با wifi, کنترل لوازم برقی با موبایل, کنترل وسایل برقی با اندروید

کنترلرهای Wifi از طریق ارتباط با اینترنت این امکان را فراهم می کنند که کاربران بدون داشتن محدودیت های جغرافیایی از هرجای دنیا بتوانند تجهیزات خود را کنترل کنند. جهت آگاهی بیشتر از نحوه ی سفارش طراحی کنترلر وسایل برقی با موبایل با واحد طراحی مرصا تماس بگیرید.


 

در حال حاضر به عنوان مدیر تولید خط چاپ و مونتاژ در کارخانه مرصا فعالیت می کنم. مدرک کارشناسی رو در رشته مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود گرفتم و ارشد رو در رشته مدیریت در دانشگاه تهران ادامه دادم. از سال 1396 رسما فعالیتم رو در شرکت مرصا شروع کردم و تجربیات و مطالعات شخصیم رو به اشتراک می گذارم.