این پروژه در سال 1396 طبق قرارداد با کارفرمای خصوصی، طراحی و تولید گردید. در ادامه به بیان ویژگی‌های این سفارش و بیان چگونگی عملکرد آن می‌پردازیم.

آیا تابه حال به نمایشگرهای هوشمند سطح شهر دقت کرده اید؟ به کار کرد آن ها چطور ؟! و چگونگی پخش شدن تبلیغات در زمان های متفاوت ؟  آیا تا به حال فکر کرده اید که یک شرکت تبلیغاتی  برنامه های ضبط شده را چه طور  می تواند در کمترین زمان و به راحتی مدیریت کند؟


  کارکرد نمایشگرهای هوشمند طراحی شده مرصا

برای سهولت کاربری، شما می توانید با استفاده از  اپلیکیشن اندروید در تلفن همراه خود به نمایشگر های هوشمند متصل شوید و برنامه های  آن را  می توانید به راحتی مدیریت کنید. اگر شما هم از افرادی هستید که ریموت کنترل تلویزیون خود را گم می کنید حتما ارزش این کارایی را خواهید دانست!

تماس با مرصا

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید پخش تیزر های تبلیغاتی را کنترل کنید؛  و همچنین زمان پخش برنامه و ترتیب برنامه ها را از کیلومتر ها دورتر تغییر دهید، با نصب این برنامه می توانید زمان روشن و خاموش شدن نمایشگر را از طریق sms  دریافت کنید و در صورت خرابی از آن مطلع شوید.


ویژگی‌های نمایشگر هوشمند تبلیغاتی :

  • تنظیم صدای نمایشگر هوشمند نسبت به صدای محیط

یکی از ویژگی‌های خاصی که نمایشگر های هوشمند دارند؛ متصل کردن  انواع سنسور های مختلف است که می تواند نسبت به محیط اطراف  خود  واکنش نشان دهد . برای مثال این نمایشگر صدای خود را نسبت به محیط تنظیم می کند؛ مثلا در مکان های شلوغ صدای نمایشگر خود به خود بلند می شود تا به صدای اطراف غالب شود و اگر محیط ارام باشد صدا خود به خود کاهش میابد . همچنین حضور افراد را در جلوی خود تشخیص داده و با آنان ارتباط برقرار می کند!

  • تنظیم ساعت های روشن و خاموش شدن صفحه نمایشگر :

با استفاده از سنسور هایی که در این نمایشگر های هوشمند به کار رفته است شما می توانید ساعت های روشن و خاموش شدن صفحه نمایشگر را کنترل کنید . فرض کنید این نمایشگر ها را در اماکن عمومی قرار داده اید و هزینه زیادی را  هم صرف این تبلیغات  کرده اید ولی بر خلاف تصور شما مدیر آن اماکن این مانیتور ها را خاموش کرده اند و شما به راحتی می توانید  از طریق sms از این قضیه مطلع شوید .

  • واکنش نسبت به افراد

این نمایشگر ها برای مصارف ارتباطی با مخاطبان نیز استفاده میشود . یکی از ویژگی های نمایشگر هوشمند این است که نسبت به کسی که در جلو صفحه نمایشگر قرار دارد واکنش نشان می دهد ؛ مثلا اگر شما جلو مانیتور قرار گرفته باشید ؛ سوال میکند چه  کانالی را انتخاب میکنید و یا میزان رضایت شما از تصاویر پخش شده را پرسش می کند .

  • تحویل بروشور :

یکی دیگر از ویژگی های نمایشگر های هوشمند چاپ بروشور تبلیغات مورد نظر است مثلا فرض کنید یک تبلیغ در نمایشگر خیابانی نظر شما را جلب کرده است و دوست دارید اطلاعات بیشتری را در مورد آن کسب کنید با نزدیک شدن به مانیتور هوشمند، متوجه می شود که نمایشگر به شما واکنش داده و به شما پیشنهاد برداشتن کاتالوگ می دهد. با انتخاب کردن بروشور مورد نظر از طریق صفحه لمسی، نمایشگر هوشمند اطلاعات تکمیلی را در قالب یک بروشور چاپ می کند و به شما تحویل می دهد .

پس از این نمایشگر هوشمند می توان به عنوان بازاریاب ، ویزیتو و حتی به عنوان سنجش آماری میان مردم در سطح شهر استفاده کرد پس این دستگاه فقط یک نمایشگر نیست!!!

جهت درخواست سفارش انواع تجهیزات هوشمند صوتی تصویری با ما تماس بگیرید.