ربات غذاساز در سال 1396 توسط شرکت مرصا طراحی و تولید گردید. طبق سفارش کارفرما این ربات جهت سرو غذاهای نیمه آماده در کیوسک های شهری طراحی شده است. این ربات می‌تواند کاربری‌های متفاوتی داشته باشد که در ادامه به بیان چندکاربری دیگر از آن می‌پردازیم؛

ربات غذاساز در کارخانجات، رستوران‌ها و سایر اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از ربات غذاساز می توان غذای مورد نظر را با توجه به آپشن‌های پیش‌رو سفارش داده و در محل و به‌صورت گرم تحویل بگیرید.

با استفاده از ربات غذاساز مشتری شما همیشه رضایت خواهد داشت چرا که هرچه میخواهد خود خواهد ساخت. پس استفاده از این ربات را به تمامی کسانی که در صنعت مواد غذایی فعال هستند و به دنبال کسب رضایت مشتری با ایجاد یک نوآوری هستند پیشنهاد می کنیم.یکی از ویژگی های این ربات اتصال اتومات به پنل سفارش‌گیری است. کاربران می‌توانند نوع غذا، تعداد غذا، و همچنین نوع موادی را که مدنظرشان است را از پنل سفارش‌گیری ربات انتخاب کرده و همان‌جا سفارش دهند.

تماس با مرصا

پس از ثبت سفارش از طریق پنل، مبلغ پرداختی به شما نمایش داده شده و مبلغ روی کارتخوان منتقل می‌شود. پس از تکمیل پرداخت، ربات شروع به کار خواهد کرد!

به عنوان مثال، برای سفارش پیتزا می توانید از این ربات استفاده کنید؛ مشتری انتظار دارد که پس از ثبت سفارش در مدت زمان کوتاه، غذای خود را تحویل بگیرد؛ بنابراین استفاده از ربات سرو پیتزا جهت تحویل سریع پیتزای سفارشی به مشتری بسیار مناسب خواهد بود.

این ربات کاربردهای دیگری هم دارد. برای مثال در کارخانه شکلات سازی با کمک این ربات کار شما زودتر پیش خواهد رفت چرا که این ربات قدرت تفکیک محصول را دارد و شما می توانید شکلات های متفاوت از نظر رنگ، مدل و اندازه را بدون اتلاف وقت به راحتی از هم جدا کنید. پس با بکارگیری این ربات در خطوط بسته بندی مواد غذایی سرعت و دقت کار را افزایش می دهید!


از ربات غذاساز در صنعت شرینی پزی هم می توانید استفاده کنید. مثلا برای تهیه کیک تولد و یا کیک برای مناسبت های دیگر؛ با استفاده از این ربات می توانید مدل، طعم کیک، دیزاین روی کیک  را مشخص کنید و این ربات با هنرنمایی تمام آنچه می خواهید برایتان آماده می کند. در کمتر از 15 دقیقه می توانید کیک مورد نظر خود را تحویل بگیرید!


ربات غذاساز  وزن مواد  تا حدود 2 کیلوگرم را به راحتی می تواند جابه جا کند (مثل انواع قوطی نوشابه، ظروف یکبار مصرف و میوه های سبک وزن…) دامنه حرکتی ربات بستگی به کاربرد آن تغییر می کند و بسته به سفارش شما قابل طراحی است.

از این ربات می توان برای کاربری های دیگری نیز استفاده کرد. در صورت تمایل برای ثبت سفارش طراحی و تولید ربات با ما تماس بگیرید.