چند سالی است که شرکت های خودرو سازی برای امنیت بیشتر و جلو گیری از سرقت به ساخت دزدگیر و ردیاب های خودرو روی آورده اند ؛ مردم نیز از این تکنولوژی استقبال خوبی کرده و نسبت به روش های قدیمی مثل قفل فرمان و دزدگیرهای معمولی استقبال بیشتری می کنند .

یکی از پروژه هایی که شرکت مرصا آن را طراحی می کند بردهای حفاظتی و امنیتی خودرو است. از جمله انواع دزدگیر و ردیاب، کی لس ، ریموت کنترل های اندرویدی و … این پروژه در سال 1396 کلید خود و تکمیل پروژه تا یک سال به طول انجامید. در ادامه به بیان بخشی از ویژگی های این سیستم های هوشمند خودرو می‌پردازیم:


ویژگی های طراحی دزدگیر و ردیاب هوشمند

  • اندازه بسیار کوچک
  • نصب بسیار آسان برای تکنیسین
  • آپشن های بی نظیر با کاربری راحت

 این دزدگیر بر خلاف طراحی پیچیده ای که دارد ولی کاربر به راحتی با ریموت یا تلفن خود می تواند خودرو را کنترل کند. همچنین باز شدن اتومات درب ها با نزدیک شدن به خودرو (keyless) از ویژگی های جدیدی است که در این سیستم تعبیه شده است.  اگر  در فاصله دوری ماشین  را پارک کرده اید ؛ می توانید از راه دور هم از طریق SMS،  از خودرو  را محافظت کنید و وظعیت آن را بررسی نمایید (شامل موقعیت جغرافیایی خودرو، وضعیت درب ها، روشن یا خاموش بودن، قفل بودن و …)


ردیابی خودرو از طریق GPS :

تماس با مرصا

در هنگام سرقت خودر می توانید از طریق GPS که در خودرو ها به کار رفته است موقعیت مکانی آن را از طریق sms  دریافت کنید و خودرو خود را پیدا کنید، همچنین می توانید صدای داخل کابین (سارقین) را شنو کنید!

از امکانات دیگر سیستم ردیابی می توان به تنظیم سرعت مجاز و کنترل ساعات تردد و توقف خودرو اشاره کرد، بدین صورت که اگر خودرو را در اختیار کسی قرارداده اید از استفاده صحیح وی آگاه شوید و در هنگام وقوع تخلف برایتان هشدار ارسال شود.


توقف خودرو سرقتی :

سنسور هایی بر روی  این دزدگیرها وجود دارد ؛ که در هنگام سرقت با تلفن همراه می توانید خودرو را محافظت کنید ؛ به این صورت که پس از طی کردن مسافت کوتاهی می توانید با تنظیم کردن کیلومتر شمار آن خودرو را خود به خود خاموش کنید تا دیگر قابل استفاده سارقین  نباشد.


گزارش گیری اطلاعات :

از ويژگی هایی که  در دزدگیر و ردیاب های هوشمند می توان به سنسور گزارش گر اشاره کرد ؛ یعنی شما می توانید از طریق sms گزارش  مسافت پیموده شده را دریافت کنید و مکان هایی که خودرو  در آن توقف داشته است و همچنین سرعت غیر مجاز آن و خلافی های تعریف شده توسط خودتان را از طریق sms دریافت کنید.


تبدیل موبایل به ریموت دزدگیر خودرو :

شما با استفاده از گوشی اندروید هوشمند می توانید اپلیکیشن ما را نصب کنید و تلفن همراه خود را تبدیل به ریموت خودرو کنید تا دیگر  نیاز به ریموت نداشته باشید همچنین می توانید با تلفن همراه خود درب اتوموبیل را  از راه دور باز و بسته کرده و حتی  آن را روشن و خاموش  کنید. پس نگرانی بابت گم کردن یا جا گذاشتن کلید در خودرو نخواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه‌های طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با ما تماس بگیرید.