تماس با مرصا

سفارش طراحی و تولید بسته بندی محصولات الکترونیکی شرکت مرصا

, ,
سفارش طراحی وتولید بسته بندی محصولات الکترونیکی

 بسته بندی محصولات الکترونیکی خلاقانه:

در این مقاله می خواهیم به بیان ایده هایی در رابطه با بسته بندی محصولات الکترونیکی جدید و خلاقانه بپردازیم. چه چیزی باعث  می شود که شما محصولی را در ویترین مغازه ای ببینید و آن را بخرید ؟ آیا صرفا بخاطر نیاز شما به آن محصول است یا خاص بودن آن محصول نیز ممکن است شما را به سمت خرید آن محصول سوق دهد؟

بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستیآیا می توان گفت آن چیزی که نگاه شما را به سمت محصول هدایت کرده و جذب آن شده اید ظاهر جذاب محصول بوده است؟ مثلا بسته بندی جالب یا رنگ های خاص و جذاب یا متن خلاقانه ی روی بسته بندی؟

مسلما راه های زیادی وجود دارد تا یک محصول بین ده ها  محصول مشابه  انتخاب شود، یکی از این راه ها توجه به بسته بندی محصول است. محصول با یک بسته بندی خاص و گیرا نگاه های بیشتری را به خود جذب خواهد کرد، و می تواند احساس مثبتی به مشتریان منتقل کند. این مقاله به بیان ایده هایی برای طراحی بسته بندی محصولات الکترونیکی خلاقانه می پردازد.


ده ایده طراحی یک بسته بندی خلاقانه

بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

تماس با مرصا

قبل از آغاز طراحی بسته بندی محصول بررسی کنید که محصولات رقبا با چه نوع بسته بندی هایی در بازار عرضه می شوند. این به شما کمک می کند تا بتوانید ایده ای بهتر و جدیدتری برای طراحی بدست بیاورید.

بهتر است طراحی بسته بندی شما به گونه ای باشد که محصول داخل آن در معرض دید باشد تجربه نشان داده که این مدل از بسته بندی برای مشتری ها جذاب تر است و آنها را بیشتر به سمت خرید محصول سوق می دهد..


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

طرح گرافیکی ساده

برای طراحی بسته بندی محصولات الکترونیکی بهتر است  از الگو های گرافیکی ساده و هوشمندانه استفاده کنید و طرح ها را با  رنگ ها ی خاص جذاب تر کنید که افراد بیشتری به سمت محصول شما جذب شوند و فروش آن افزایش یابد.


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

فضا های داخلی را نادیده نگیرید

برای طراحی یک بسته بندی خلاقانه  می توانید از فضا های در دسترس و در معرض دید برای برندینگ استفاده کنید البته فضا های داخلی را هم از دست ندهید با استفاده از الگوهای گرافیکی ساده ، فضا ی داخلی بسته بندی محصول خود را جذاب تر و لوکس تر نشان دهید. از این روش می توانید برای بسته بندی محصولات الکترونیکی هم استفاده کنید ؛ زیرا باعث می شود محصول شما جذاب تر به نظر برسد و برای خرید آن احساس بهتری به مشتری منتقل کند .


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

بسته بندی های ساده

بدون هیچ ترسی به سراغ ساده سازی طراحی بسته بندی محصول خود بروید؛ طرح های مینیمالیستی امروزه به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند و مردم بیشتر از این نوع طرح ها استفاده می کنند. شما می توانید برای یک بسته بندی ساده از یک متن مناسب استفاده کنید؛ و با ترکیب آن با رنگ های ملایم، بسته بندی محصول خود را جذاب تر کنید .


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

بررسی بسته بندی های مشابه در بازار

شما می توانید با بررسی محصولتان نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار؛  جایگاه محصول تان را نسبت به رقبا از دیدگاه مشتریان بسنجید؛ اگر محصول شما با شرایط فعلی مورد توجه مشتریان  قرار گرفته ولی نیاز به بسته بندی محکم تری دارد بهتر است؛ برای حفظ و نگهداری آن در برابر آسیب و گرد و غبار از یک بسته بندی مازاد مثلا طلقی استفاده کنید.

این ایده برای بسته بندی محصولات الکترونیکی هم قابل استفاده است زیرا که این نوع محصولات آسیب پذیرترند و جذابیت بسته بندی آن ها نیز عامل مهمی در فروششان محسوب می شود.


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

از خود محصول برای بسته بندی استفاده کنید

یکی دیگر از راه هایی که باعث می شود بسته بندی محصول شما مورد توجه مشتری ها قرار گیرد استفاده از محصول اصلی به عنوان بخشی از بسته بندی است. شما می توانید محصول خود را به عنوان بخشی از بسته بندی قرار دهید. مثلا استفاده از بندهای کفش به عنوان دستگیره ی بسته بندی کفش.


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

طرح های مدرن

یکی دیگر از راه های پیشنهادی دیگر برای طراحی یک بسته بندی خلاقانه ،استفاده از  طرح های مدرن است؛ اینگونه طرح ها ، ساده و واضح هستند. این طرح ها با استفاده از خطوط باریک در کنار رنگ های ساده و بدون استفاده از فونت های پیچیده زیبایی خاصی به کار شما می دهند.گرایش مردم به سادگی بخاطر احساس مثبتی است که به آنها منتقل می کند.


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

طرح خلاقانه

قید و بندهای فکرتان را رها کنید و به دنبال راه های جدید باشید. بهترین مثال این سخن، طراحی نایک  است، زمانی که برای بسته بندی مدل جدید کفش های خود  از  کیسه ی هوا بجای بسته بندی های متداول استفاده کرد که در عین حرفه ای بودند بسیار خلاقانه بود.


بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

ترکیب رنگ ها در بسته بندی

استفاده از تک رنگ در طراحی بسته بندی محصول  باعث یکنواختی و خسته کننده شدن طرح شما می شود .استفاده از رنگ های ترکیبی و الگوهای خاص به کار شما هیجان اضافه می کند و محصول شما را برای فروش بیشتر آماده می کند.


سفارش طراحی و تولید بسته بندی :بسته بندی محصولات الکترونیکی, طرح های مینیمالیستی

جهت هر گونه سفارش در حوزه طراحی و تولید انواع بسته بندی محصولات الکترونیکی و یا سایر محصولات می توانید با کارشناسان مرصا در ارتباط باشید. برای انجام پروسه طراحی قالب و تولید برای انواع بسته بندی طلقی،جعبه(مقوایی)، کارتن و….با مرصا تماس بگیرید


تماس با مرصا