تماس با مرصا

قیمت چاپ pcb

خدمات شرکت مرصا :

هدف شرکت مرصا ارائه کلیه خدمات تولید بردهای الکترونیکی با بالاترین کیفیت و گسترش این خدمات برای پاسخگویی به تمام نیازهای مشتریانش است. مشتریان ما به دلیل کیفیت بالا، قیمت چاپ pcb مقرون به صرفه، تحویل به موقع، خدمات ویژه مشتریان دائمی و تعهد ما در مقابل نیازهایشان به همکاری با شرکت مرصا ادامه می دهند.تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, سفارش PCB, سفارش برد, سفارش مدارچاپی, قیمت pcb, قیمت برد الکترونیکی


مناسب ترین قیمت چاپ pcb در بازار الکترونیک

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, سفارش PCB, سفارش برد, سفارش مدارچاپی, قیمت pcb, قیمت برد الکترونیکی

ساخت یک محصول با کیفیت همواره یکی از اولویت های اصلی ما است. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه های تحقیق و توسعه، مشتریان به دنبال حداقل کردن هزینه های تولید محصولات خود هستند. ما نیز به منظور کاهش قیمت چاپ pcb به طور مداوم، روابطمان را  با تعدادی از بهترین تامین کنندگان فیبر با کیفیت بالا در سطح کشور و خارج از کشور توسعه می دهیم.

مرصا توانایی تولید بردهای سفارشی شما با کیفیت بالا و هزینه ی پایین را دارا می باشد. به دلیل حجم بالای سفارشات؛ ما قیمتهایی کمتر از همکاران را به مشتریانمان ارائه می دهیم.

تماس با مرصا

تمام تولیدگنندگان بردهای مدار چاپی مثل هم نیستند.

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, سفارش PCB, سفارش برد, سفارش مدارچاپی, قیمت pcb, قیمت برد الکترونیکی

همچون شما، ما نیز درک می کنیم که همه تولیدکنندگان برد مدار چاپی مثل هم نیستند. مسلما کارگاه هایی با فن آوری و تجهیزات قدیمی، جای مناسبی برای تولید برد تخصصی و پیچیده ی شما نیست.

شاید ترجیح دهید نمونه سازی برد تازه طراحی شده ی خود را در کارگاه کوچک تولیدکننده ی شهر خودتان انجام دهید. اما مطمئن باشید این انتخاب درستی برای تولید تعداد بالای محصولات شما نخواهد بود. اعتماد اشتباه می تواند اعتبار برند شما در بازار را زیر سوال ببرد.


مزایای همکاری با شرکت مرصا

تولید PCB, تولید برد مدار چاپی, سفارش PCB, سفارش برد, سفارش مدارچاپی, قیمت pcb, قیمت برد الکترونیکی

پایین بودن قیمت چاپ pcb تنها مزیت شرکت مرصا نیست. تلاش ما تسهیل روند تولید محصولات شماست. در این راستا تیم تولید مرصا همه روزه از ساعت 9.5 صبح تا 8 شب پاسخگو و در دسترس شما هستند.ما در تلاش هستیم، تا آرامش خاطر شما را فراهم کنیم تا شما برد الکترونیکی خود را با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت ممکن دریافت کنید.

برای ثبت سفارش شما می توانید، با ما تماس گرفته و یا سفارش خود را به صورت آنلاین با استفاده از صفحه ی ثبت سفارش مرصا ثبت کنید.

 


اگر باز هم نیازمند اطلاعات بیشتر در خصوص نمونه تولیدات شرکت مرصا هستید می توانید نمونه کارهای ما در بخش های مختلف زیر مشاهده فرمایید.

جهت اطلاع از نکات کاربردی هنگام سفارش pcb کلیک کنید.


 

تماس با مرصا