طراحی برد لوازم خانگی

امروزه استفاده از لوازم الکترونیکی بخش مهمی از روال عادی زندگی انسان ها شده است. این روال از استفاده دائمی شما از تلفن همراه تا لوازم برقی خانگی را شامل می شود. برد الکترونیکی قلب هر محصول الکترونیکی است. عموما این بخش کنترل و مدیریت تک تک اجزای محصول را برعهده دارد. برد الکترونیکی مرکز اصلی عملکرد لوازم الکترونیکی مدرن است. در نتیجه طراحی برد لوازم خانگی ، موبایل و بسیاری دیگر از وسایل اطراف ما تاثیر مستقیمی بر شرایط زندگی ما دارد.

حتی قدیمی ترین مدل های یخچال و فریزر نیز یک برد الکترونیکی در دل خود جای داده است. به طور قطع در همه ی لوازم برقی اطراف ما برد الکترونیکی وجود دارد. با توجه به حجم بالای مصرف لوازم الکترونیکی؛ تولید آن نیز افزایش یافته است. و کاملا طبیعی است که به همین نسبت باید برای کنترل این لوازم بردهای الکترونیکی طراحی و تولید شود. چالش حفظ دائمی کیفیت باعث شده است که تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی دائما در حال بروزرسانی و افزایش سطح تولیدات خود باشند. در این راستا اقداماتی از جمله رعایت استانداردهای سختگیرانه، استفاده از دقیق ترین تجهیزات کنترل کیفی و بهینه سازی پروسه ی تولید؛ جز لاینفک کار تولیدکنندگان بردهای الکترونیکی شده است تا بتوانند انتظارات مصرف کننده را برآورده سازد.


طراحی برد لوازم خانگی

تقریبا هر دستگاه مدرنی که در منزل شماست و از آن استفاده می کنید از اجزای الکترونیکی تشکیل شده است. مانند: ماکروویو، یخچال، اتو، سشوار و…. اگر شما تولید کننده ی هریک از این لوازم هستید و یا قصد تولید این لوازم را دارید و نیازمند یک شرکت طراح و تولیدکننده می گردید می توانید روی ما حساب کنید. مرصا به عنوان شرکتی با تیم جوان و با پشتکار، همواره به دنبال راه حل های مقرون به صرفه برای ایده های مشتریان خود است. 

طراحی برد لوازم خانگی یکی از حوزه هایی است که با توجه به درخواست های فراوان مشتریان بدان ورود پیدا کردیم. هدف مرصا طراحی برد لوازم خانگی با توجه به درخواست و ایده های مشتریانش است. و در این راستا تمام تلاش تیم طراحی برآورده ساختن تمام انتظارات مشتریان مرصا است.

ازجمله نمونه کارهای تیم فنی مرصا در حوزه طراحی برد لوازم خانگی می توان به طراحی برد ماشین لباسشویی، هود، کتری برقی، گرمکن هوشمند و …. اشاره کرد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی انواع سیستم اعلام حریق کلیک کنید.


تولید برد لوازم خانگی

شرکت مرصاطراحی برد لوازم خانگی علاوه بر طراحی برد لوازم خانگی خدمات تولید و مونتاژ انواع بردهای الکترونیکی را نیز انجام می دهد. پیروی از استانداردهای سختگیرانه از مهم ترین اصول مرصا برای حفظ کیفیت تولیداتش است. هدف اصلی مرصا کمک به صرفه جویی در وقت و هزینه های مشتریانش است. مهم نیست ایده ی شما به چه نوع محصولی مرتبط می شود، ما می توانیم هر نوع بردی را که در نظر دارید؛ طراحی و تولید کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران واحد فنی تماس بگیرید و سفارش طراحی خود را ثبت کنید.